Kdo jsme

Jsme dovozci, obchodníci a především milovníci kvalitního vína.

Prodeji v celé ČR se věnujeme již více než 15 let, většinu našich zákazníků známe osobně a ti se k nám rádi vracejí a doporučují naše vína a služby dál. Ověřili jsme si, že nejraději naši klienti kupují ta vína, která měli možnost ochutnat. A tak vznikl koncept degustací na míru.

Hodíme se pro širokou škálu akcí

Ať už plánujete večeři s partnerem, rodinnou oslavu, firemní akci, velký kongres či soukromou párty, všude tam je prostor pro nápaditou ochutnávku, kdy vám vína, destiláty či delikatesy odprezentuje některý z našich zkušených sommelierů, a připraví tak pro vás i vaše hosty nevšední a profesionální zážitek. Degustace pořádáme přes 10 let, více než 150krát ročně, pro jednotlivce i velké firmy, takže umíme ušít degustaci na míru pro 5 i 1000 osob, kdekoliv v ČR a pro jakoukoliv peněženku. Nebojte se nás tedy oslovit s jakýmkoliv vinným přáním!

Máme exkluzivní nabídku vín, které nikde jinde nenajdete

Zakladatelem firmy OpenWine je rodilý Chilan, tudíž naší specializací jsou vína a prémiové destiláty z Jižní Ameriky – dovážíme vína z Chile, Argentiny , Uruguaye a rumy z Karibiku. Aktuálně naše portfolio tvoří 250 druhů vín také z Itálie, Španělska, Jihoafrické republiky, Nového Zélandu, Rakouska i z Moravy; v nabídce máme taé různé druhy delikates dovážených přímo od výrobců z Jižní Ameriky i Evropy. Naše produkty navíc nenajdete v žádném supermarketu, což jim zaručuje jedinečnou exkluzivitu, při zachování velmi příznivého poměru kvalita-cena. Více se dozvíte na www.openwine.cz

Máme se sortimentem osobní zkušenosti

A navíc – všechna naše vína, destiláty i delikatesy jsme osobně (a vícenásobně) ochutnali, takže máte jistotu, že je pro vás vybereme srdcem, tak aby se jejichdegustace pro vás stala unikátním a nezapomenutelným zážitkem, který budete chtít zopakovat.